Pilot Levensloopbegeleiding VAB voor mensen met autisme

Heb je autisme en werk je in een grote organisatie? Wil je bijdragen aan open organisatiecultuur die uitgaat van diversiteit? Dan is de opleiding tot Autisme ambassadeur wellicht iets voor jou.
Autisme ambassadeurs laten zien wat autisme inhoudt en maken de omgang met mensen met autisme gewoner. Dat vergroot het begrip en verbetert de werksfeer. En draagt bij aan meer herkenning en erkenning van verschillen tussen mensen in het algemeen. Lees hier verhalen van ambassadeurs.
Wil je deelnemen aan de opleiding? Meld je dan nu aan en we nemen contact met je op!
Alle trainingsdagen zijn van 9.30 – 16.30
Alle trainingsdagen zijn van 9.30 – 16.30
Voorjaarstraining
Najaarstraining
De precieze inhoud sluiten we zoveel mogelijk aan op de behoefte van de deelnemers. Op hoofdlijnen kun je de volgende onderwerpen verwachten.
Dag 1
|
Dag 2
|
Dag 3
|
Dag 4
|
We werken met een mix van theorie en praktijk. Tijdens de bijeenkomsten oefen je met de lesstof en is er ruimte voor behandeling van vraagstukken uit de praktijksituatie van de deelnemers. De training wordt gegeven door twee trainers met inhoudelijke expertise en met ervaring in het autisme ambassadeurschap. Deelnemers die de opleiding met goed gevolg doorlopen ontvangen na afloop een deelnamecertificaat.
De eerste drie dagen van de opleiding vinden op locatie plaats in Utrecht. De laatste opleidingsdag vindt online plaats via Teams. De kosten van de opleiding zijn voor 2023 € 1.975, -.
Voorafgaand aan iedere opleidingsdag ontvang je een voorbereidingsopdracht. Houd rekening met een tijdsinvestering van ongeveer 2 uur aanvullend aan iedere opleidingsdag.
Om vast te stellen of de rol van autisme ambassadeur bij je past is er voorafgaand aan je deelnameregistratie een intakegesprek. Dit gesprek kan telefonisch of in een persoonlijke afspraak, afhankelijk van je voorkeur.
Stuur een mail naar info@vanuitautismebekeken.nl.